Botë SQBotë.Portal SQ

OBSH-ja e ndaloi procedurën për miratim urgjent të Sputnik V

Është ndaluar procedura për miratim urgjent për përdorimin e vaksinës ruse Sputnik V, kumtoi sot Organizata Botërore e Shëndetësisë. Procedura është penguar pasi mungojnë një numër i caktuar i të dhënave dhe harmonizimi i procedurave juridike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle