0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OBSH: I sigurt përdorimi i vaksinave kundër Kovid-19 dhe gripit në të njëjtën kohë

Përdorimi i vaksinave kundër grupit dhe koronavirusit në të njëjtën kohë është i sigurt, treguan hulumtimet për të cilat sot në selinë e OBSH-së në Gjenevë foli Silvi Brajan, drejtoreshë e Shërbimit për gatishmëri globale për infeksione kritike në kuadër të Organizatës Botërore të Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle