Botë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Fëmijët janë në rrezik të vogël, shpërndani vaksinat përmes KOVAKS

Fëmijët dhe adoleshentët janë në rrezik më të vogël nga marrja e infektimit më të rëndë të Kovid-19, kumtoj sot OBSH, duke bërë thirrje deri tek shtetet që të shpërndajnë vaksinat me shtetet e varfra në korniza të programit KOVAKS.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle