0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Evropa sërish është në epiqendër të infektimit

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) sot bëri të ditur se për momentin shkalla e transmetimit të Kovid-19 në Evropë  është "shumë shqetësuese" dhe se kontinenti është "sërish në epiqendër" të infektimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle