0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

OBSH dhe FDA: Doza e tretë e vaksinës kundër Kovid për momentin nuk është e arsyetueshme

– Administrimi i dozave shtesë të vaksinës kundër Kovid-19 për të gjithë popullatën për momentin nuk është i arsyetueshëm, vlerësuan sot ekspertë të OBSH-së dhe agjencisë amerikane të ilaçeve FDA.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle