0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

OBSH: Bie numri i të saposëmurëve me koronavirus kudo, përveç në Evropë

- Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) njoftoi se numri i rasteve të vdekjes nga koronavirusi në Evropë është rritur për 10 për qind gjatë javës së kaluar, që e bën rajonin e vetëm në botë ku Kovid-19 dhe rastet e vdekjes janë në rritje të vazhdueshme, informon Anadolli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle