Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Objektet hotelierike në Greqi fshihnin të ardhura mbi pesë milionë euro

Administrata e pavarur e të hyrave publike të Greqisë zbuloi 14 objekte hoteliere të cilat përmes platformës për shpërndarje të ushqimit dhe mos lëshimit të llogarive fiskale të ardhurave të fshehura mbi pesë milionë euro, raporton agjencia greke e lajmeve ANA-MPA, njofton korrespondentja e MIA-së nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle