0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Nuredini zhvilloi takime me përfaqësues të lartë në margjinat e “Stokholm +50”

Në margjinat e Konferencës Ndërkombëtare të Kombeve të Bashkuara për një planet të shëndetshëm, "Stokholm +50", ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini zhvilloi takime intensive pune me përfaqësues të lartë të vendeve të BE-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle