0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nuredini, Osmani dhe Bekteshi në Gostivar dhe Bogovinë

Ministrat e  Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini, të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani dhe Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, sot do ta paralajmërojnë fillimin e aktiviteteve për ndërtimin e kolektorit fekal dhe kanalizimit atmosferik për Urban bllok 21 në Gostivar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle