0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nuredini – Morton: Mbretëria e Bashkuar mbështet Maqedoninë e Veriut në realizimin e qëllimeve ambicioze kombëtare klimatike

Ministrja për Evropë dhe Amerikë e Mbretërisë së Bashkuar, Vendi Morton е cila po qëndron për vizitë pune në vend, realizoi takim pune me ministrin e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle