0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nuredini-Matuela: Brukseli i njeh përpjekjet e shtetit dhe përkushtimin ndaj Agjendës së Gjelbër të BE-së

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini realizoi një takim pune me ushtruesin e detyrës së drejtorit të sapoemëruar për Ballkanin Perëndimor në Drejtorinë e Përgjithshme për Negociatat dhe Fqinjësinë për Zgjerimin e Unionit, Mikella Matuella.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle