0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nuredini: E zgjerojmë bashkëpunimin me PONT edhe në PK “Mali Sharr”

Në Kodrën e Diellit sot është nënshkruar Marrëveshja e Grantit të Planifikimit në mes Fondit të Natyrës Prespa-Ohër (PONT) dhe NPPK Mali Sharr, me të cilën janë siguruar mjete shtesë të nevojshme për funksionimin e institutit publik të sapoformuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle