0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Nuredini: Do të bart përgjegjësi nëse vërtetohet se janë shfrytëzuar makina zyrtare për qëllime private

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Naser Nuredini ka thënë se do të bart përgjegjësi nëse Antikorrupsioni konfirmon se janë përdorur makinat zyrtare për qëllime private.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle