Botë SQBotë.Portal SQ

Numri i viktimave në vërshimet në Kentaki është rritur në 25

Numri i të vdekurve nga vërshimet katastrofike në Kentaki është rritur në 25 dhe mund të rritet edhe më tej, deklaroi guvernatori i këtij shteti amerikan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle