0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Numri i të infektuarve të rinj në tre ditët e para të vitit është në rënie të vazhdueshme

Numri i rasteve të reja me kovid-19 është në rënie të vazhdueshme që nga fillimi i vitit dhe në tri ditët e para të vitit janë regjistruar gjithsej 923 raste të reja, ndërsa janë shëruar 1.328. dhe 15 të vdekur, me ç'rast që numri i rasteve aktive është vazhdimisht në rënie dhe arrin në 4817 persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle