0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Numri i të infektuarve me Kovid-19 po rritet, më shumë raste aktive në Shkup dhe Tetovë, autoritetet apelojnë në vaksinim masiv

Në rritje është numri i të sëmurëve nga Kovid-19 në vend. Të dhënat që i publikoi dje Instituti për Shëndet Publik për 24 orët e fundit tregon se gjatë 3.764 testeve të bëra janë regjistruar 54 raste të reja me Kovid-19, 12 të shëruar dhe nuk ka pacientë të vdekur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle