0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Numra rekord të të infektuarve me Kovid-19 në Rumani, Kroaci dhe Slloveni

Rumania vendosi rekord apsolut të rasteve të reja në 24 orët e fundit, njoftuan mediat lokale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle