Botë SQBotë.Portal SQ

Numër rekord i të infektuarve të rinj për 24 orë në shtetin australian Uellsi i Ri Jugor

Shteti australian Uellsi i Ri Jugor sot regjistroi numër rekord të infektimeve dhe rasteve të vdekjes nga Kovid-19 në një ditë, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle