Evropë SQEvropë.Portal SQ

Numër rekord i të infektuarve të rinj nga koronavirusi në Evropë, vendosen masa më të rrepta

Numri i viktimave nga koronavirusi në Evropë vazhdon të rritet, sot Rusia ka shënuar numër më të madh të rasteve të vdekjes nga fillimi i pandemisë, ndërsa Gjermania, Sllovakia dhe Çekia kanë më shumë të infektuar të rinj, ndërsa Austria ka vendosur t’i ashpërsojë kushtet për hyrje në vend pas vendosjes së “lokdaunit”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle