Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Numër rekord i rasteve të vdekjes nga mbidozimi me drogë në SHBA

Vdekshmëria nga mbidozimi me drogë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është rritur për 29,6 për qind nga marsi i vitit 2020 deri muajin e njejtë të këtij viti, tregon raporti i Qendrave për kontroll dhe preventivë të sëmundjeve (CDC).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle