Ballkan SQBallkan.portal SQ

Numër i vogël i të sapoinfektuarve nga Kovid-19 në Kosovë, sot vetëm dy raste të reja

- Në Kosovë edhe sot vazhdoi trendi i shifrave të ulëta të të sapoinfektuarve nga Kovid-19, ndërsa sërish, si dhe kryesisht në javët e fundit, nuk kishte asnjë person të vdekur si pasojë e pandemisë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s  nga Prishtina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle