Botë SQBotë.Portal SQ

Nuland: SHBA-ja i shqyrton të gjitha rrugët për evakuimin e amerikanëve të tjerë nga Afganistani

SHBA-ja i shqyrton të gjitha opsionet e mundshme me qëllim që të vazhdojë t'u ndihmojë amerikanëve dhe qytetarëve me leje për qëndrim ta lëshojnë Afganistanin, deklaroi nënsekretarja amerikane për çështje politike Viktoria Nuland.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle