0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Nuk kishte kuorum për debat për spitalin modular në Tetovë dhe për tragjedinë e autobusit “Besa Trans”

Për shkak të mungesës së deputetëve nga pushteti, Komisioni i përhershëm anketues për mbrojtjen e lirive dhe të drejtave të qytetarëve sot nuk kishte kuorum për debat. Në rend të ditës të seancës janë Informacioni për aksidentin e autobusit të kompanisë transportuese “Besa Trans” që ndodhi në Bullgari dhe Informacioni për gjendjet dhe aktivitetet e ndërmarra në lidhje me zbardhjen e rastit me zjarrin në spitalin modular në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle