0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Nuk ka zgjidhje nga takimi i 15-të për shkak të insistimit bullgar mbi pikëpamjen e tyre për të kaluarën, thonë nga ekipi maqedonas i Komisionit

Historianët maqedonas dhe bullgar sot dhe dje kanë diskutuar për më shumë pika në kuadër të takimit të 15-të radhës në Komisionin e përbashkët multidisiplinar të ekspertëve për çështje historike dhe arsimore mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë që për shkak të pandemisë së koronavirusit është mbajtur në formatin onlajn.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle