0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQShoqëri SQ

Nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi

Në vendkalimet kufitare  në mëngjes nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, kumtoi Lidhja auto-moto e Maqedonisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle