Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Nuk është momenti për një takim Bajden – Putin, pohon Shtëpia e Bardhë

Për momentin nuk ka plane për takim midis presidentit amerikan Xho Bajdenit dhe presidentit rus Vladimir Putinit, deklaroi zëdhënësja e Shtëpisë së Bardhë Xhen Psaki. Sipas saj "tani nuk është koha për këtë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle