0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nuk do të mbahen seanca për pyetje të deputetëve dhe brifingu me Xhaferin

Seanca e Kuvendit për shtrimin e pyetjeve të deputetëve dhe brifingu tradicional mujor me kryetarin e Kuvendit Talat Xhaferin të parapara për nesër, nuk do të mbahen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle