0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

NQP: Qytetarët të mbajnë maska mbrojtëse në autobuse për transport publik

Ndërmarrja qarkulluese publike “Shkup”, apelon deri te qytetarët që e shfrytëzojnë transportin publik që t’u përmbahen rekomandimeve për mbrojtje nga Kovid-19 dhe në autobus të mbajnë maska mbrojtëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle