0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

NPQ: Që nesër në qarkullim numër më i madh i autobusëve, do të vlejnë edhe biletat e nxënësve të shkollave të mesme

Për shkak të fillimit të vitit shkollor dhe frekuentimit më të madh të shfrytëzuesve të transportit publik që nesër në qarkullim do të kyçen numër më i madh i autobusëve, informojnë sot nga NPQ Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle