0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”: Uji në Shkup i sigurt dhe cilësorë për t’u pirë

Uji në Shkup është cilësor dhe i sigurt për t'u pirë, tregojnë analizat e zbatuara nga Sektori për Kontroll Sanitar të NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi"  në periudhën nga data 21 deri më 25 të këtij muaji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle