0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup nesër do të punojë me orar të shkurtuar

Sportelet për pagesë dhe reklamime në Drejtorinë e NP "Ujësjellësi dhe kanalizimi" - Shkup nesër do të punojnë prej orës 7:30 deri në orën 15:30, ndërsa pika e pagesë në Saraj nuk do të punojë, informojnë nga ndërmarrja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle