0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”: Qytetarët të mos hedhin mbeturina në sistemin e kanalizimit

NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi" - Shkup bëri të ditur se ekipet e sektorit për kanalizim dhe mekanizim ditëve të fundit sërish janë përballë me bllokim të kanalizimit si rezultat i përdorimit të papërgjegjshëm të sistemit të kanalizimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle