0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShkup SQShoqëri SQ

NP Rrugë dhe rrugica: Policia të mos lejojë nesër të bëhet rrëmujë nëpër qytet

NP Rrugë dhe rrugica i bëri thirrje policisë të mos lejojë nesër të bëhet rrëmujë nëpër Shkup në periudhën kur semaforët në rajonin qendror të qytetit nuk do të punojnë, gjegjësisht nga ora 8 deri në ora 15:30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle