0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

NP “Mavrovë”: Lëndohet një ari në shtrirjen midis fshatit Jançe – Ura e Rostushës, mund të jetë agresiv

Parku Kombëtar "Mavrovë" mbrëmë vonë në faqen zyrtare në Fejsbuk ka publikuar informacion për një ari të lënduar në aksin Dibër - Mavrovë, në shtrirjen mes fshatit Jançe dhe Urës së Rostushës, që mund të jetë agresiv pasi është goditur nga një makinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle