0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

NP Higjiena Komunale – Shkup zbaton aktivitete për pastrimin e borës

NP Higjiena Komunale - Shkup, në koordinim me Qytetin e Shkupit në terren zbaton aktivitete për pastrimin e borës dhe akullit në bulevardet dhe rrugët e Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle