Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Novavaks kërkoi miratim nga OBSH-ja për vaksinën e vet kundër Kovid-19

Kompani amerikane Novavaks dhe partneri I saj, Instituti Indian Serum e paraqitën vaksinën e vet kundër Kovid-19 për miratim urgjent nga Organizata botërore e shëndetësisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle