Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Norvegjia sërish vendos masa kundër koronavirusit, njerëzve u rekomandohet  të mbajnë maska

Autoritetet norvegjeze vendosën masa dhe rekomandime të reja për luftë kundër mkoronavirusit, njoftoi DPA. Qytetarëve u rekomandohet të mbajnë maska gjatë shfrytëzimit të shërbimeve shëndetësore dhe sociale, në transportin publik dhe gjatë shkuarjes në treg, nëse nuk është e mundur të mbahet distancë më e madhe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle