0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Norvegjia pas 651 ditëve i heq të gjitha kufizimet e vendosura për shkak të Kovid-19

Norvegjia prej sot plotësisht  hapet dhe i heq masat e vendosura për shkak të pandemisë së Kovid-19, të cilat i kufizuan kontaktet fizike dhe bllokuan një pjesë të madhe të ekonomisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle