0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Norvegjia ka premtuar 1 miliard euro mbështetje për Ukrainën

Norvegjia është zotuar se do të ofrojë 1 miliard euro mbështetje financiare për Ukrainën për të forcuar mbrojtjen e saj, për të ndihmuar të varfërit dhe për të ndihmuar në rindërtimin pas sulmit rus.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle