0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Norvegjia i heq shumicën e masave përveç maskës dhe distancës

Norvegjia  heq një pjesë më të madhe të masave të mbetura të vendosura për shkak të përhapjes së Kovid-19, sepse nuk ka gjasa që rritja e vazhdueshme të numrit të rasteve me koronavirus do ta rrezikojë sistemin shëndetësor, deklaroi kryeministri Jonas Gar Store.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle