Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Norvegjia e përforcon kontrollin mbi kufirin me Rusinë

- Autoritetet norvegjeze njoftuan se do ta përforcojnë kontrollin në kufirin drejt Rusisë në Arktik dhe plotësisht do ta mbyllin nëse është e nevojshme.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle