Evropë SQEvropë.Portal SQ

Normalizohet qarkullimi ajror në La Palma pas erupsionit të vullkanit

Aeroporti në ishullin spanjoll La Palma sot është hapur sërish, ndërsa disa qytetarëve të cilët u evakuuan më herët, autoritetet u lejuan të kthehen në shtëpitë e tyre dhe t’i marin gjërat e tyre një javë pas erupsionit të vullkanit Kumre Vijeha.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle