0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Normalizohet furnizimi me ujë në rrugën “Radishani” dhe “Zheglane”

Është normalizuar furnizimi me ujë i rrugëve “Radishani” në Komunën e Butelit dhe “Zheglane” në komunën e Gazi Babës, informojnë nga NP "Ujësjellës dhe Kanalizimi"-Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle