0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Njukasëll, Levante dhe Grojter Furth, ekipet e vetme në Top 5 pa fitore

As në tentimin e 14-të këtë sezon, futbollistët e Njukasllit nuk kanë shënuar fitore në Premier Ligë, me çka mbetën në shoqërinë e ekipit spanjoll, Levante dhe atij gjerman, Grojter Furth, si ekipet e vetme në pesë ligat më të fuqishme evropiane, të cilat ende nuk kanë fitore në kampionatet kombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle