0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

“Nju-Jork Tajms”: Sindroma havana është shkaktuar për shkaqe ekologjike, gjendje të padiagnostikuara shëndetësore ose stres

humica e rasteve të sindromës së ashtuquajtur Havana mund të shpjegohet me shkaqe ekologjike, gjendje shëndetësore të padiagnostikuara ose stres dhe jo me veprime të ndërmarra nga një fuqi e huaj, kumtoi sot gazeta "Nju-Jork Tajms", duke cituar përfaqësues të Agjencisë Amerikane për Zbulim (CIA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle