0_Maqedoni.Portal SQServise informuese SQW_Media SQ

Njoftim për shfrytëzuesit

MIA e tërheq lajmin – Vazhdojnë gjykimet për “Target-Fortesa”, “Titanik” dhe Parcelat në Vodno”, të publikuar në ora 08:50 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle