0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Njihet identiteti i burrit i cili u mbyt në Vardar

Pas ekspertizës së kryer të prokurorit publik dhe ekipit inspektues, është konfirmuar identiteti i burrit i cili dje u mbyt në lumin Vardar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle