0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Njëzetë e pesë vjet burg për “Organizatorët e 27 prillit”

Gjykata penale Shkup i shpalli fajtorë të akuzuarit në rastin "Organizatorët e 27 prillit" dhe i dënoi në gjithsej 25 vjet burg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle