Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Njeriu i dytë i Vatikanit pozitiv në koronavirus

Kardinali italian Pjetro Parolin, sekretar shtetëror dhe njeriu i dytë i Vatikanit, si dhe zëvendësi i tij, janë pozitivë në koornavirus, kumtoi sot shërbimi mediatik i Vatikanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle