0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Njëqind e gjashtë zjarre pyjore deri më tani, janë djegur dhjetëra objekte

Që nga pasditja, aktive janë vetëm edhe dy zjarre nga të cilët njëri në fshatrat Rahoviq dhe Bukoviq, dhe tjetri në zonën e fshatrave Rakle - Nikodin - Toplicë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle